top of page
Vyhledat

Řidiči spojme se a vytvořme společně nejpřehlednější stránku o N561

Vytváříme nejpřehlednější stránku o N561 a budeme ji doplňovat společně s vámi.


Na www.d365.cz/n561 najdete úvodní sadu informací a doporučení, kterou budeme doplňovat i vašimi zkušenostmi a informacemi.


  • V blízké době rozšíříme tuto stránku o nejčastější problémy spojené s N561 - jinými slovy za co nejčastěji dostáváte pokuty. 

  • Problémové situace jsou zejména ty, kde jedete v nestandardním režimu (nepravidelném), nebo musíte udělat výjimku ze svého režimu. 

  • V blízké době rozšíříme tuto stránku o popis toho jak k N561 přistupují kontrolní orgány v různých státech Evropy

  • Řidiči, dispečeři, kteří máte zkušenosti s kontrolami N561 v zahraničí, podělte se se svými kolegy

  • Pište nám své zkušenosti s pokutami a problémy na d365@d365.cz nebo na SZ Facebooku anebo tady do chatu


Důležité upozornění: není našim cílem mít patent na rozum a všechno znát. Našim cílem je dát dohromady všechny užitečné informace od zkušených lidí, aby z toho mohlo čerpat co nejvíce z vás - řidičů. Pokud někde vidíte chybu, jsme rádi za upozornění. Nezapomínejme, že některé prvky N561 mají různé výklady a my tady budeme uvádět i věci, na které jsou různé názory s cílem ty pohledy porovnat a vést odbornou diskusi. Problém nezmizí tím, že se o něm nebude hovořit, ale naopak.


26 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Ve slovenském týdeníku Trend vyšel zajímavý rozhovor o problémech v nákladní dopravě. Část z něj je zaměřena na problematiku nedostatku řidičů kamionů. Upozorňujete i na problémy s nedostatkem řidičů

Od 1.1.2023 dojde na Rakouských dálnicích ke zvýšení mýta. Mýtné (v EUR) v Rakousku pro vozidla nad 3,5 t od 1.1.2023 Pohon E/H2 platí pro elektrické nebo vodíkové kamiony Noční tarif platí mezi 22:00

bottom of page