Vyhledat

Co se stane, když máte na výjezdu z V. Británie pozitivní test na koronavirus

Řidiči kamionu musí při výjezdu z Velké Británie do Francie pozitivně absolvovat rychlotest na koronavirus. Co se stane s řidiči, jejichž test dopadne pozitivně?


Pokud rychlotest dopadne pozitivně, musí řidič absolvovat PCR test, který už tak rychlý není. Tento test se provede přímo na parkovišti a na jeho výsledek se čeká 24-36 hodin. Počas této doby je řidič izolován ve své kabině.


V případě negativního výsledku může řidič pokračovat v jízdě. Pozitivní řidič je ekortován do hotelu. Tam je na 10 dní povinně izolován. Naštěstí náklady na ubytování, stravu a někdy dokonce lékařskou péči nese Velká Británie.
Přejdeme rovnou k věci: jsme závislí na vašich příspěvcích, děkujeme všem, kteří dobrovolně přispívají. Ale 99% nemá chuť ocenit informace, kvůli kterým sem chodí. Kdyby každý, kdo čte D365.cz přispěl jen trochou, mohli bychom udržet fungování portálu i online poradny pro všechny na dlouho. 

Všichni nám radí, abychom udělali D365.cz jen pro platící čtenáře. My si myslíme, že by to byla veliká škoda. Srdcem a duší D365.cz je komunita kamioňáků, kteří dělají těžkou práci pro blaho nás všech, v dobrých i zlých časech. Víme, že většina bude tuto zprávu ignorovat. Ale pokud považujete informace na tomto portálu za užitečné, zvažte drobný příspěvek (platbou na účet 294051689/0300 nebo přes platební bránu na www.d365.cz/shop). Děkujeme. 

© Copyright dispečink365