Vyhledat

Děkujeme za kafe

Přátelé a kolegové řidiči,


poslední měsíce byly velmi turbulentní. Doba je těžká pro mnohé z nás, my jsme si museli všichni najít normální zaměstnání, abychom uživili své rodiny. O to těžší je pro nás dělat pro vás Dispečink365, přesto každý večer nebo ráno zasedáme k počítačům a připravujeme další a další informace.


O to více nás těší, že je vás čím dál víc, kteří nás čtou, počet článků se blíží 1000 a počet fanoušků v obou skupinách na FB dokonce k 15 tisícům. Jak se situace na silnicích a hranicích komplikuje, počet fanoušků roste rychleji a návštěvnost webu www.d365.cz v lednu dosahuje několikanásobky toho, co na podzim nebo v létě.


I přesto, že musíme pořád provoz dotovat z vlastní kapsy, baví nás to a těší nás každé kafe, které nám koupíte. Proto vás chceme opět poprosit - Kupte nám kafe na www.d365.cz/shop, anebo příkazem k úhradě na účet 294051689/0300.


Děkujeme!
Přejdeme rovnou k věci: jsme závislí na vašich příspěvcích, děkujeme všem, kteří dobrovolně přispívají. Ale 99% nemá chuť ocenit informace, kvůli kterým sem chodí. Kdyby každý, kdo čte D365.cz přispěl jen trochou, mohli bychom udržet fungování portálu i online poradny pro všechny na dlouho. 

Všichni nám radí, abychom udělali D365.cz jen pro platící čtenáře. My si myslíme, že by to byla veliká škoda. Srdcem a duší D365.cz je komunita kamioňáků, kteří dělají těžkou práci pro blaho nás všech, v dobrých i zlých časech. Víme, že většina bude tuto zprávu ignorovat. Ale pokud považujete informace na tomto portálu za užitečné, zvažte drobný příspěvek (platbou na účet 294051689/0300 nebo přes platební bránu na www.d365.cz/shop). Děkujeme. 

© Copyright dispečink365