Vyhledat

Do Belgie nezapomeňte vyplnit formulář o vstupu z důvodu kontroly Covid-19

Před vstupem do Belgie je občan povinen vyplnit online formulář, který má za úkol regulovat informace spojené s Covid-19.

Pokud tedy plánujete jet do Belgie i jako řidič a váš pobyt bude trvat déle než 48 hodin od vstupu do země, jste povinni tento formulář vyplnit a uvést informace, které stát vyžaduje a to i 48 před plánovaným vstupem.

Pokud jste online

  • Tento formulář se může vyplnit online zde: https://1url.cz/izTTL Po dokončení obdržíte e-mailem ověřovací kód QR

  • To je důkaz, že jste formulář vyplnili správně

Pokud nejste online

  • V odkazu si stáhněte pdf https://1url.cz/izTTL

  • Uchovejte si vyplněný pdf stažený formulář (jeho kopii s sebou)

Údaje budou uchovávány po dobu 28 dnů a poté zničeny v souladu s obecnými ustanoveními o ochraně údajů (GDPR).Přejdeme rovnou k věci: jsme závislí na vašich příspěvcích, děkujeme všem, kteří dobrovolně přispívají. Ale 99% nemá chuť ocenit informace, kvůli kterým sem chodí. Kdyby každý, kdo čte D365.cz přispěl jen trochou, mohli bychom udržet fungování portálu i online poradny pro všechny na dlouho. 

Všichni nám radí, abychom udělali D365.cz jen pro platící čtenáře. My si myslíme, že by to byla veliká škoda. Srdcem a duší D365.cz je komunita kamioňáků, kteří dělají těžkou práci pro blaho nás všech, v dobrých i zlých časech. Víme, že většina bude tuto zprávu ignorovat. Ale pokud považujete informace na tomto portálu za užitečné, zvažte drobný příspěvek (platbou na účet 294051689/0300 nebo přes platební bránu na www.d365.cz/shop). Děkujeme. 

© Copyright dispečink365