Vyhledat

Doklady potřebné pro vstup do Francie

Opět se zaměřujeme na doklady potřebné pro vstup do Francie. Oživili jsme náš původní průzkum. Oživili jsme náš původní průzkum dokladů nutných pro vstup do Francie. Informovali jsme vás v tomto textu (zde). Dnes víme, že se k 15.6.2020 očekávají změny k formulářům a jejich vyplňování. Podle našeho průzkumu, zatím vláda nic nového nezveřejnila.


Ke vstupu do Francie se, zatím podle jejich nařízení, musíte prokázat dokladem, který určí, do které kategorie řidičů v kamionové dopravě se řadíte. Tento doklad, nese trojí charakter v možnosti přicestování do země.


  1. Osvědčení o cestování na pevninskou Francii ze zemí  Evropské unie a Andorry, Islandu, Lichtenštejnska, Monaka, Norska, San Marína, Švýcarska, Spojeného království, Vatikánu - dokumenty ke stažení zde

  2. Osvědčení o cestování ze třetích zemí do pevninské Francie a tranzitu Obecné dokumenty zde

  3. Cestování z metropolitní Francie do zámoří   zde

Ve spojení s předložením dokladu o způsobu dopravy, který Vám potvrzuje zaměstnavatel a máte jej s sebou ve vozidle, tak předcházíte pokutě, která činí 135 EUR.

Francie, to je země pochutin a krás.

Krásných 135 EUR, co můžou zůstat u vás, ne?

#francie #kamioňáci #doklady #regulace #pokuty


Přejdeme rovnou k věci: jsme závislí na vašich příspěvcích, děkujeme všem, kteří dobrovolně přispívají. Ale 99% nemá chuť ocenit informace, kvůli kterým sem chodí. Kdyby každý, kdo čte D365.cz přispěl jen trochou, mohli bychom udržet fungování portálu i online poradny pro všechny na dlouho. 

Všichni nám radí, abychom udělali D365.cz jen pro platící čtenáře. My si myslíme, že by to byla veliká škoda. Srdcem a duší D365.cz je komunita kamioňáků, kteří dělají těžkou práci pro blaho nás všech, v dobrých i zlých časech. Víme, že většina bude tuto zprávu ignorovat. Ale pokud považujete informace na tomto portálu za užitečné, zvažte drobný příspěvek (platbou na účet 294051689/0300 nebo přes platební bránu na www.d365.cz/shop). Děkujeme. 

© Copyright dispečink365