Vyhledat

Francie zmírňuje požadavky na Covid testy na hranicích s Velkou Británií

Řidiči, kteří se z Velké Británie vracejí obratem zpět do Francie, a kteří ve Velké Británii strávili méně než 48 hodin, nemusí předložit negativní test Covid-19.

Dopravci poskytnou řidičům podložené informace (CMR, DODACÍ LIST, TICKET a podobně) o čase jejich cesty a době trávené ve Velké Británii a řidiči se tímto prokáží na cestě zpět do Francie.

Francouzské orgány uznají testy s negativním výsledkem na Covid-19 provedeném v Irsku, pokud byl test proveden méně než 72 hodin před odjezdem z Velké Británie do Francie. Řidiči cestující z a do Německa musí i nadále předkládat negativní test na Covid-19, pokud byli po více než 10 dní ve státě s mutací viru.
230 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

V německé silniční nákladní přepravě a autobusové dopravě roste nedostatek řidičů. Již teď mnohé firmy nejsou schopny realizovat požadované jízdy z důvodu nedostatku personálu. Oborové svazy požadují

Kalendář zákazů jízdy pro svátky na říjen 2022 Německo 3. října 2022 od 00:00 do 22:00; 31. října 2022 od 00:00 do 22:00; jenom v Braniborsku, Brémach, Hamburku, Meklenbursku - Předním Pomořansku, Dol