Vyhledat

Holandsko, Švýcarsko a Velká Británie - aktualizace omezení COVID-19

HOLANDSKO

  • Občané Evropské unie a sousední země mohou stále vstoupit na území. Nizozemský stát, který se rozhodl pro politiku „slyšené imunity“, neprošel politikou „zamknutí“ nebo úplného uzavření hranic. Hranice s Belgií je kvůli rozhodnutí belgické vlády uzavřena pro lidi (nikoli pro přepravu zboží).


ŠVÝCARSKO

  • Švýcarská federální rada kromě opatření omezujících veřejné shromáždění znovu zavedla hraniční kontroly. Vstup na území Švýcarska z Itálie, Francie, Německa a Rakouska je omezen na občany Švýcarska, obyvatele Švýcarska a osoby vstupující z profesionálních důvodů. Mezinárodní přeprava zboží a tranzit jsou stále povoleny a všechny hraniční přechody jsou otevřené pro pohyb zboží. Greenways také existují na některých hraničních přechodech pro vývoz, vývoz a tranzit zdravotnických produktů, potravin, pohonných hmot a pošty.

  • Oblast Ticino: Vyzvednutí není povoleno s výjimkou 1. nezbytného materiálu


SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

  • Zboží se stále volně pohybuje, i když převážná většina možností pro cestující se výrazně snížila.

  • British Airways pozastavuje všechny své lety na a z londýnského letiště Gatwick uprostřed pandemie coronavirus.

6 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Eurowag přináší na trh rychlejší a bezpečnější platby přes mobilní aplikaci. Dle Eurowagu budete tankovat rychleji, jednodušeji a bezpečněji než kdykoli předtím. Jak to funguje Řidiči už nebudou muset