top of page
Vyhledat

Malí a střední podnikatelé byli hozeni přes palubu

Během posledních pár týdnů byla ustanovena nová profesní organizace - Komora podnikatelů viz. www.komorapodnikatelu.cz.


Hlavním záměrem této aktivity je vytvořit dlouhodobou a opravdu nezávislou instituci, která bude hájit zájmy podnikatelského stavu a to zejména majitele a spolumajitele malých a středních firem. Současné instituce, jako je např. Hospodářská komora, jsou dle názoru Komory zpolitizované a zaměřené jen na největší české podniky. Malý a střední podnikatelský stav nemá svojí účinnou reprezentaci a můžeme to vidět právě dnes, kdy vláda malé a střední podnikatele úplně hodila přes palubu a nepřišla v podstatě s žádnou pomocí.

To se musí změnit a proto Komora vypracovala Výzvu podnikatelů vládě ČR. viz:

https://komorapodnikatelu.cz/#vyzva

Jejím záměrem je přimět vládu k dialogu a alespoň částečnému odškodnění těch podnikatelů, kteří nikoliv svojí vinou utrpěli obrovské finanční ztráty. Hlavním cílem však je napomoci udržení práv a svobod v naší zemi, neboť vláda svými opatřeními nerespektovala Ústavu a omezila naše práva protiprávně, což potvrdil i Městský soud v Praze. Je na místě jasně sdělit vládě, že to podnikatelé nehodlají tolerovat.


Komora prosí, abyste upozornili na tuto aktivitu ve vašem okolí co největší počet podnikatelů a přeposlali jim tuto výzvu.

Nyní shromažďuje dostatečné množství podnikatelů a pak hned za pár dní bude výzva doručena vládě. 

7 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Všichni jste se pravděpodobně někdy setkali se situací, že zboží, jeho množství, váha, nebo stav uvedený na CMR neodpovídá skutečnosti. Co je v takové situaci potřeba dělat? V tomto článku najdete něk

bottom of page