Vyhledat

Mobilní hra pro milovníky trucků

Nejlepší odpočinek pro řidiče je být s rodinou a přáteli. Často ale při estování sami ani vlastně netuší, kde se kdy zastaví a jaká země či parkoviště jim bude za týden domovem. Na cestách se může najít prostor pro odpočinek, ale řidič stejně většinou vyskočí z auta a opečovává svého kolového miláčka.

Co když nastane dlouhá chvilka a nepřichází objednávka k naložení nebo se prostě jen nudíte? Pro hravé kamioňáky i nekamioňáky, je zde hra, která umožní jejich zapálení a nadšení podpořit.

Kamionový simulátor, přesněji řečeno „Euro Truck Simulátor“, je svou autentičností a možností kombinace ve hře velmi propracovaný a chytlavý. Hra má již druhé vydání jehož první vydání bylo velmi úspěšné a vývojáři se rozhodli pokračovat druhou verzí. Propracovanost a autentičnost se ještě prohloubila. Jestliže se řidič nebo fanoušek právě kamioňáků chce rozptýlit u kvalitní hry, její pořizovací cena je přibližně 500 Kč.

Na své si přijde fanda různých typů ze sedmi značek a pochopitelně i konfigurací podvozku. Při rozrůstání autoparku, si zvolíte i vlastní řidiče a ve hře vám umožní vytvořit a rozšířit reálnou vlastní dopravní společnost přesně podle vašich představ.

Jak říkají samotní prezentující, Euro Truck Simulátor ve svět