Vyhledat

UTA rozšiřuje své mezinárodní mýtné řešení na další země

Poskytovatel palivových karet UTA připojil ke svému interoperabilnímu mýtnému řešení „UTA-One“ čtyři další evropské země. Součástí mezinárodního řešení UTA jsou tedy například Belgie, Německo, Francii, Itálii, Rakousko, Polsko (A4), Portugalsko a Španělsko v Norsko (trajekty a dálniční mosty), Švédsko (mosty), Dánsko (mosty) nebo Švýcarsko.

Díky kontextové expanzi pokrývá OBU již 13 mýtných kontextů ve dvanácti evropských zemích a podle výrobce je v současné době nejkomplexnějším řešením evropské služby elektronického mýtného (EETS) na trhu.

Nové kontexty mýtného se nahrávají do palubních jednotek pomocí palubní aktualizace, takže jednotky nemusí projít servisem. Uživatel si může vybrat libovolnou požadovanou zemi v exkluzivní oblasti webových stránek UTA. V nadcházejících měsících plánuje UTA rozšířit evropskou mýtnou službu do dalších zemí.
522 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Eurowag přináší na trh rychlejší a bezpečnější platby přes mobilní aplikaci. Dle Eurowagu budete tankovat rychleji, jednodušeji a bezpečněji než kdykoli předtím. Jak to funguje Řidiči už nebudou muset