Vyhledat

V noci z pátku na sobotu bude uzavřena dálnice A12 do Antverp

Na dálnici A12 ve směru z Nizozemska do Antverp je povrch vozovky místně u nájezdu a sjezdu 16 Ekeren znehodnocen, a proto stavby silnic opraví pravý pruh na vzdálenost přibližně jednoho kilometru. Nejprve se vyfrézuje starý povrch vozovky a poté položí dvě nové vrstvy asfaltu. Následně se také obnoví dopravní značení.

Aby se co nejvíce omezilo zpomalení provozu, budou práce prováděny v noci a přes víkend. V noci z pátku 26. na sobotu 27. 2. bude dálnice A12 směrem k Antverpám zcela uzavřena mezi 20:00 a 10:00h. Vozidla jedoucí ve směru uzavírky, budou povinna opustit dálnici na sjezdu Ekeren, provést objezd (obrat) směr na Noorderlaan a poté sjezdem Ekeren znovu najet na dálnici.

V sobotu ráno od 10:00h, se opět otevře A12 směrem na Antverpy a toto odklonění bude zrušeno. V zóně staveniště zůstane jen jeden jízdní pruh namísto dvou. Oba pruhy budou opět uvolněny během sobotního odpoledne.
51 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Eurowag přináší na trh rychlejší a bezpečnější platby přes mobilní aplikaci. Dle Eurowagu budete tankovat rychleji, jednodušeji a bezpečněji než kdykoli předtím. Jak to funguje Řidiči už nebudou muset