Vyhledat

Velký průzkum platů řidičů v nákladní dopravě

Určitě znáte to slavné "malý krok pro člověka, velký skok pro lidstvo". Tím okomentoval kosmonaut Neil Armstrong první krok člověka na měsíci.


My sice cestu na měsíc neplánujeme, ale mnoho našich řidičů již za volantem najelo daleko více, než je cesta na měsíc a zpět. Přesto mají pocit, že to povolání nemá takovou reputaci nejen jakou mívalo, ale ani takovou, jakou si zaslouží.


I my po vás chceme jen malý krůček a do sdělení přibližné informace o svých platových podmínkách. Je velmi důležité, aby vaše odpovědi byly maximálně objektivní.


Prosíme pište zejména řidiči zaměstnaní v Česku a na Slovensku.


Odpovědi jsou čistě anonymní, tudíž nikde nebude informace ani o vás, ani o firmách. Budeme pracovat jen s celkovými výsledky a komunikovat s úřady a firmami s cílem hledat zlepšení!


Děkujeme za odpovědi.


Dotazník najdete tady a nezabere vám více než 5 minut tady
584 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

V německé silniční nákladní přepravě a autobusové dopravě roste nedostatek řidičů. Již teď mnohé firmy nejsou schopny realizovat požadované jízdy z důvodu nedostatku personálu. Oborové svazy požadují

Kalendář zákazů jízdy pro svátky na říjen 2022 Německo 3. října 2022 od 00:00 do 22:00; 31. října 2022 od 00:00 do 22:00; jenom v Braniborsku, Brémach, Hamburku, Meklenbursku - Předním Pomořansku, Dol