top of page
Vyhledat

Začínáme přijímat za členy i dispečery

V červenci jsme spustili členství řidičů a malých firem v Dispečink365.


Jsme mile překvapeni, že pomalu, ale jistě nám přibývají noví členové a máme pocit, že jsme udělali dobře, když jsem nevěřili všem těm, co nám říkali, že nemá smysl cokoliv dělat pro řidiče, protože ti nejsou ochotni za kvalitní službu zaplatit. Samozřejmě pořád to nestačí na pokrytí provozních nákladů (o mzdových nákladech nemluvě - pořád to děláme zadarmo), ale je to pozitivní signál a trend.


Máme ale jednu skupinu, která by se taky ráda přidala - jsou to dispečeři. Věřili jsme, že informační potřeby dispečerů by měly pokrýt firmy, pro které máme členství pro malé dopravce. Nicméně jak se ukázalo, dispečeři zůstali skupinou bez možnosti registrace.


Proto dnes tuto křivdu napravujeme a akceptujeme všechny přihlášky jednotlivců dispečerů za stejných podmínek jaké mají řidiči.


Těšíme se na čím dál lepší spolupráci řidičů a dispečerů!23 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Ve slovenském týdeníku Trend vyšel zajímavý rozhovor o problémech v nákladní dopravě. Část z něj je zaměřena na problematiku nedostatku řidičů kamionů. Upozorňujete i na problémy s nedostatkem řidičů

Od 1.1.2023 dojde na Rakouských dálnicích ke zvýšení mýta. Mýtné (v EUR) v Rakousku pro vozidla nad 3,5 t od 1.1.2023 Pohon E/H2 platí pro elektrické nebo vodíkové kamiony Noční tarif platí mezi 22:00

bottom of page